Warsztaty, Wytchnienie: Sztuka odpoczywania

Stacjonarne
Kategoria: Inne
Data
7 października
Godzina
10:00 - 12:00
Czas trwania
2 h
Organizator
Miejsce
Dom Otwarty
Wolnych 8 miejsc
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Wstęp na warsztaty jest wolny po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przez stronę Festiwalu Kultury Bez Barier.
Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy będą wpuszczani w dniu wydarzenia na podstawie listy zapisanych osób.
Zgłoś potrzebę opieki nad dzieckiem do dnia 2.10 pisząc na adres: muzeumdostepne@artmuseum.pl. Organizatorzy skontaktują się bezpośrednio w celu ustalenia potrzeb dziecka związanych z zajęciami realizowanymi w trakcie warsztatów dla dorosłych.

Termin wykupienia biletów/rezerwacji do:

2 października 12:00
Opis: Jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością lub zajmujesz się koordynacją dostępności, asystowaniem, nauczaniem, terapią lub jakimkolwiek działaniem na rzecz osób z różnymi potrzebami? Podaruj sobie czas i spędź go we wspierającym gronie. Podczas spotkania z Alicją Czyczel szczególną uwagę poświęcimy naszym potrzebom, doświadczeniom i kondycji psychofizycznej. Za sprawą ćwiczeń somatycznych otworzymy się na doświadczanie przyjemności, jaką nasze ciało czerpie z bycia w ruchu oraz praktykowanie ukojenia i odpoczynku. Nauczymy się ćwiczeń, które uwalniają od stresu i łagodzą napięcie w ciele. Zadbaj o siebie w uważny, twórczy i czuły sposób.

W czasie warsztatów możemy zapewnić opiekę dla niesamodzielnych dzieci z niepełnosprawnościami.
Obecne w sali obok terapeutki i edukatorka wypełnią im twórczo czas. Zgłoś potrzebę opieki nad dzieckiem do dnia 2.10 pisząc na adres: muzeumdostepne@artmuseum.pl

Warsztaty organizowane przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Fundację Giganci i Dom Otwarty.
Dostępność wydarzenia dofinansowana przez Festiwal Kultury bez Barier
Grupa osób dorosłych, głównie kobiet, w wygodnych strojach. Stoją w ciasnym kręgu z rękoma wyciągniętymi przed siebie. Uniesione ręce łączą się tworząc kopułę. W tle swobodnie rozłożone materace.
Wydarzenie w
Wydarzenie w "Cichych godzinach"
Tłumaczenie na polski język migowy
Tłumaczenie na polski język migowy
Języki na wydarzeniu: polski
Tłumaczenie na żywo na język: polski język migowy