Spotkanie: O wróbli szukaniu, czyli o wyprawie w to, co w nas czułe i ciągle zdziwione

Stacjonarne
Kategoria: Galeria
Data
6 października
Godzina
19:00 - 21:00
Czas trwania
2 h
Organizator
Miejsce
Galeria Apteka Sztuki
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach:
Opis: 6 października 2023 o godzinie 19.00 spotkamy się w ramach Festiwalu Kultury bez Barier na rozmowie poświęconej wrażliwości.
Poprowadzą ją kurator wystawy malarskiej Katarzyna Szarek, Emilia Kulpa (coach, trenerka NVC: Porozumiewania Bez Przemocy, autorka książek i podcastu Poziom Miłości https://emiliakulpanowak.pl/ ) i autor wystawy, Wojciech Węgrzyński.

Rozmowy poświęcone wrażliwości w pełni wpisują się w hasło przewodnie tegorocznego festiwalu Możesz mniej. Celem naszym jest zainspirowanie do pochylenia się nad własną wrażliwością i tym co ona niesie ze sobą. Tym samym zachęcamy do dbania o własny komfort psychiczny, do poświęcania czasu samemu sobie w kontrze do tego, czego się od nas wymaga, tego, co, jak nam się często wydaje MUSIMY.
Dostępność wydarzenia dofinansowana przez Festiwal Kultury bez Barier
Plakat zapraszający na wydarzenie. Z lewej strony ilustracja z białym stworzeniem idącym w kierunku otwartych drzwi.  Po prawej stronie treści: Galeria Apteka Sztuki i 11.Festiwal Kultury Bez Barier zapraszają na spotkanie „O wróbli szukaniu. Czyli o wyprawie w to, co w nas czułe i ciągle zdziwione”. 6 października (piątek) 2023roku o godzinie 19:00. Galeria Apteka Sztuki, al. Wyzwolenia 3/5, 00-572 Warszawa. Na wspólną wyprawę w znane i nieznane zakamarki siebie zabiorą nas Emilia Kulpa-Nowak, Katarzyna Szarek, Wojciech Węgrzyński. Po prawej stronie od tekstu logotypy Festiwalu, Apteki Sztuki i Warszawy Śródmieście. Partnerzy medialni:  artinfo.pl oraz damosfera,
Dla osób w spektrum autyzmu
Dla osób w spektrum autyzmu
Dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Tłumaczenie na polski język migowy
Tłumaczenie na polski język migowy
Języki na wydarzeniu: polski
Tłumaczenie na żywo na język: polski język migowy