Warsztaty, Wytchnienie: Ciało słucham – kompozycja i wytchnienie

Stacjonarne
Kategoria: Inne
Data
7 października
Godzina
11:00 - 13:00
Czas trwania
2 h
Organizator
Miejsce
Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich
Wolnych 12 miejsc
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Miejsce należy zarezerwować przez system festiwalowy. Nie musisz odbierać wcześniej biletu.
Możemy zapewnić wykwalifikowanego opiekuna zastępczego-asystenta (zapewnianego przez Stowarzyszenie Mudita). Jeśli chcesz skorzystać z opiekuna zastępczego, skontaktuj się z organizatorem wydarzenia: 665 555 065. Zgłoś taką potrzebę do 4 października do godziny 15.
Warsztaty odbędą się na Sali Baletowej na I piętrze.
Opis: Zapraszam opiekunów i opiekunki osób z niepełnosprawnościami na warsztat, na których na przemian będziemy działać z twórczym potencjałem kompozycji oddawać się przyjemności ćwiczeń relaksacyjnych. Przeplatać będziemy łagodny ruch i zupełny bezruch z rozmowami o naszych wrażeniach i skojarzeniach. Będziemy szukać swojej odpowiedzi na pytanie: jak w oceanie działania znajdować wyspy bycia?
Możemy zapewnić opiekuna zastępczego-asystenta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 665 555 065.

Prowadzenie Aleksandra Antoniuk - praktyczka ruchu i uważności, pedagożka teatru, animatorka kultury. Jako „Ciało_słucham” prowadzi warsztaty ruchowe, kursy medytacji mindfulness, organizuje wyjazdy retreatowe i praktykuje współczesny masaż tajski. Swoją ciekawość w ruchu i bezruchu rozwija praktykując kontakt improwizację i medytację w nurcie Mindfulness Based Living Course. Członkini Stowarzyszenia Pedagogów Teatru ostatnio zaangażowana w uczenie się kultury zgody.
Informacje o finansowaniu Dostępność do wydarzenia została dofinansowana z budżetu Festiwalu Kultury bez Barier.
Dostępność wydarzenia dofinansowana przez Festiwal Kultury bez Barier
Plakat z tekstem: ciało słucham - kompozycja i wytchnie. Na różowym tle, trzy kształty w odcieniach różu i fioletu. W prawym górnym rogu napis: Festiwal Kultury bez Barier
Języki na wydarzeniu: prowadzenie w języku polskim