Spektakl: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi

Stacjonarne
Kategoria: Teatr
Data
19 października 2024
Godzina
12:00 - 13:50
Czas trwania
1 h 50 minut
Organizator
Miejsce
Miejski Teatr Miniatura
Wolnych 44 miejsc
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Podczas spektaklu na sali jednocześnie mogą być maksymalnie 4 osoby na wózkach.
Posiadamy 10 odbiorników do audiodeskrypcji.
Bilety dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności kosztują 10zł, będzie można je odebrać w kasie teatru w dniu festiwalu.
Poza pulą festiwalową w regularnej sprzedaży bilety można kupić online na stronie teatru w zakładce repertuar. Bilet normalny kosztuje 40zł, ulgowy 38zł.
Opis: Musical o podróży jako metaforze życia na podstawie książki francuskiego autora Pierra Gripariego.
Książę Pipo rusza w podróż z wiernym koniem Pipo – trafia do wnętrza wulkanu, spotyka czarownice i czarodziejki, smoka, a nawet Białego Szczura – a po drodze uczy się siebie, życia i relacji.
Akcja przedstawienia dzieje się w kulisach cyrku, a poza aktorami Teatru Miniatura na scenie można zobaczyć dzieci, które brały udział w rocznym cyklu warsztatów wokalnych i choreograficznych, oraz profesjonalnego akrobatę i dziesięcioletnią gimnastyczkę.
Ostrzeżenia W spektaklu używanych jest dużo różnych efektów świetlnych (nie ma stroboskopów), są sztuczki cyrkowe (np. przecinanie człowieka w skrzyni), są efekty dźwiękowe (np. wystrzał armaty).
Finansowanie: Audiodeskrypcja do wydarzenia została zapewniona w ramach 12. Festiwalu Kultury bez Barier.
Na zdjęciu znajduje się grupa dzieci w kolorowych cyrkowych strojach. Dzieci w pierwszym rzędzie klęczą pozostałe stoją za nimi. Wszyscy są w takiej samej pozie, mają rozpostarte szeroko ramiona, prawa ręka wyprostowana do góry, lewa do dołu.
Audiodeskrypcja
Audiodeskrypcja
Słuchawki wyciszające
Słuchawki wyciszające
Pętla indukcyjna
Pętla indukcyjna
Tłumaczenie na polski język migowy
Tłumaczenie na polski język migowy
Języki na wydarzeniu: Spektakl w języku polskim.
Tłumaczenie na żywo na język: polski język migowy
Odbiorcy: Dzieci, Rodziny