Warsztaty: Dostępna szermierka samurajska, grupa Chooshi

Stacjonarne
Kategoria: Inne
Data
7 października 2023
Godzina
13:00 - 14:00
Czas trwania
1 h
Organizator
Miejsce
Sala sportowa Spółdzielni Mieszkaniowej „ROZŁOGI”
Wolnych 0 miejsc
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Wstęp na wydarzenie na podstawie rezerwacji dokonanej przez stronę Festiwalu.
Opis: Zapraszamy serdecznie na warsztaty dostępnej szermierki japońskiej prowadzone przez Kenseikan. To wyjątkowa okazja, aby wkroczyć w fascynujący świat japońskich sztuk walki.
KENSEIKAN oferuje unikalną okazję do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, a także pozwala odkryć nowe sposoby radzenia sobie z wyzwaniami życia codziennego.
Warsztaty są częścią inicjatywy Fundacji Wszelkich Możliwości oraz Szkoły Szabli Japońskiej Kenseikan, która ma na celu propagowanie kultury japońskiej oraz zachęcanie osób z niepełnosprawnością wzroku oraz słuchu do aktywności fizycznej.

Nazwa Chooshi pochodzi od japońskich słów "motyl" oraz "wojownik. Motyl to symbol osób Głuchych. Grupa skupia się na specjalnych zajęciach dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością słuchu, umożliwiając im uczestnictwo w fascynującym świecie japońskiej kultury i szermierki.Pętla indukcyjna
Pętla indukcyjna
Tłumaczenie na polski język migowy
Tłumaczenie na polski język migowy
Języki na wydarzeniu: język polski
Tłumaczenie na żywo na język: tłumaczenie na polski język migowy