Zwiedzanie: Samodzielne zwiedzanie wystaw i seans w Planetarium

Stacjonarne
Kategoria: Muzeum
Data
6 października 2023
Godzina
09:00 - 14:00
Czas trwania
5 h
Organizator
Miejsce
Centrum Nauki Kopernik
Wolnych 0 miejsc
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: W ramach Festiwalu udostępniamy darmowe bilety.
Obowiązuje rezerwacja przez stronę Festiwalu.
Jeśli na stronie Festiwalu nie da się zarezerwować jakiejś liczby biletów tzn. że nie ma już dostępnych darmowych biletów.
Liczba darmowych biletów jest ograniczona.
Opis: Zapraszamy na samodzielne zwiedzanie wystaw stałych oraz wystawy czasowej Centrum Nauki Kopernik. Na wydarzenie prosimy przybyć między 8:45 a 9:00 do siedziby organizatora wydarzenia i odebrać darmowe wejściówki w kasie nr 5. O godz. 9:00 przy bramkach wejściowych pojawi się tłumacz polskiego języka migowego, który powie krótko o zasadach zwiedzania, programie dnia i o czekających na Państwa atrakcjach. Podczas zwiedzania przy stacjach warsztatowych, jak i podczas pokazu w Teatrze Wysokich Napięć będzie możliwość skorzystania z tłumaczenia PJM. Podczas swobodnego zwiedzania - nie będzie tłumacza. Dodatkowo zapraszamy na seans w Planetarium o 11.30 z napisami w języku polskim.

Przed seansem odbywa się pokaz na żywo prowadzony przez prezenterów Planetarium, podczas tego wstępu nie będą wyświetlane napisy, gdyż jest to pokaz na żywo. Po tej części wyświetlony zostanie film z napisami w języku polskim.


Ostrzeżenia Na pierwszym piętrze w przestrzeni między Majsternią a niebieskim Pawilonem znajdują się eksponaty stroboskopowe.
Wejście główne do budynku Centrum Nauki Kopernik.
Lektor polski (do filmu)
Lektor polski (do filmu)
Tłumaczenie na polski język migowy
Tłumaczenie na polski język migowy
Języki na wydarzeniu: Instrukcje do eksponatów posiadają wersje językowe: polską, angielską, ukraińską
Tłumaczenie na żywo na język: polski język migowy (dyżurujący tłumacz)