Zwiedzanie: MIGamy o MIT i wystawie

Stacjonarne
Kategoria: Muzeum
Data
5 października
Godzina
15:00 - 17:00
Czas trwania
2 h
Organizator
Miejsce
Muzeum Inżynierii i Techniki – Zajezdnia
Wolnych 20 miejsc
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Bilety do nabycia w kasie biletowej Muzeum.
Bilet dla każdego uczestnika zwiedzania w cenie 15 zł.
Bilet można zarezerwować przez stronę: rezerwacja@mit.krakow.pl

Po dokonaniu rezerwacji i otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w dzień wydarzenia pula biletów będzie do nabycia w kasie biletowej Muzeum po uiszczeniu wymaganej opłaty.

Termin wykupienia biletów/rezerwacji do:

1 października
Opis: Zwiedzanie wystawy Miasto. Technoczułość z przewodnikiem i tłumaczem PJM, które pozwoli dowiedzieć się jakie miast dawniej nazywano idealnym i jak wynalezienie maszyny parowej zmieniło życie ludzi. Wędrując po wystawie poznamy obiekty, które ułatwiły na życie w mieście i pozwoliły nam na rozwijanie go. Spacerując po halach poznawać będzie historię obiektów, poznamy konteksty ich użycia i znaczenia dla mieszkańców miast kiedyś i dziś.
Ostrzeżenia Wystawa jest długa. Jej przejście zajmuje około półtorej godziny. Z opcją z tłumaczem to dwie i pół godziny. Wystawa prowadzi po wielu halach, część z nich jest ciemna. Tłumacz i osoba prowadząca zawsze będą znajdować się w oświetlonej przestrzeni wystawy. Na wystawie znajduje się wiele monitorów i głośników.
Dostępność wydarzenia dofinansowana przez Festiwal Kultury bez Barier
Przewodniczka opowiada o wystawie. na pierwszym planie widać czarne auto, jeden z obiektów znajdujących się na wystawie.
Tłumaczenie na polski język migowy
Tłumaczenie na polski język migowy
Języki na wydarzeniu: polski
Tłumaczenie na żywo na język: polski język migowy