FAQ. Najczęściej zadawane pytania. – Festiwal Kultury Bez Barier

Wydarzenia

25.09 - 04.10


Wrzesień

Październik

FAQ. Najczęściej zadawane pytania.

20.09.2020


Jak wziąć udział w wydarzeniu?
Przy każdym wydarzeniu w programie znajduje się przycisk "Rezerwuj bilet". Przekieruje Cię on do formularza rezerwacyjnego. W odpowiedzi na wysłany formularz dostaniesz maila z potwierdzeniem rezerwacji.

Mam pytanie do instytucji, która organizuje wydarzenie. Jak się z nimi skontaktować?
Po kliknięciu na informacje o instytucji zostaniesz przekierowana_y do strony z informacjami kontaktowymi osoby reprezentującej instytucję w festiwalu. Możesz do tej osoby zadzwonić lub napisać maila.

Mam pytanie dotyczące sposobu dokonywania rezerwacji. Do kogo mogę napisać?
Formularzem rezerwacji Fundacja Kultury bez Barier. Możesz napisać do nas maila na adres rezerwacje@kulturabezbarier.org, lub zadzwonić albo napisać SMSa na numer 793 996 475. Postaramy się pomóc :)

Jak mogę odwołać rezerwację?
Możesz anulować rezerwację samodzielnie. Instrukcję znajdziesz w mailu, który dostałeś/dostałaś po dokonaniu rezerwacji. Możesz też napisać do nas maila na adres rezerwacje@kulturabezbarier.org, lub zadzwonić albo napisać SMSa na numer 793 996 475.

Czy wybrane przeze mnie wydarzenie oferuje udogodnienie, które mnie interesuje?
Przy każdym wydarzeniu widnieje informacja na temat oferowanych udogodnień. Jeżeli interesującego Cię udogodnienia nie ma na tej liście - oznacza to, że dana instytucja nie oferuje tej opcji.

Potrzebuję pomocy w dotarciu na wydarzenie. Czy mogę liczyć na pomoc wolontariusza lub wolontariuszki?
Oczywiście! Na czas trwania Festiwalu Kultury bez Barier dysponujemy zespołem wolontariuszek i wolontariuszy. Jeżeli potrzebujesz asysty zaznacz tę opcję podczas dokonywania rezerwacji na wydarzenie. Skontaktujemy się wtedy z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Możesz też napisać bezpośrednio do koordynatorki wolontariuszy, Marty Piwowarskiej, adres mailowy marta@kulturabezbarier.org. 

Jak oznaczone są miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózku?
Jeżeli wydarzenie odbywa się w miejscu dostępnym architektonicznie, w opisie widnieje informacja: "Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową". Jeżeli podczas wizyty będzie potrzebna pomoc asystenta, gdyż budynek/miejsce nie jest w pełni dostępne, widnieje tam informacja "Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową z asystentem".

Jestem opiekunem grupy zorganizowanej. Czy mogę zapisać swoją grupę na wydarzenie?
Każde wydarzenie ma ustawiony limit miejsc. Możesz zapisać swoją grupę, jeżeli jest wystarczająca liczba wolnych miejsc. Jeżeli miejsc jest mniej, rezerwacja się nie uda.

Jeżeli masz pytania dotyczące potrzeb swojej grupy - skontaktuj się z koordynatorem z instytucji organizującej wydarzenie. Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa sanitarnego na wydarzeniach festiwalowych?
Każda instytucja ma swoje własne regulaminy bezpieczeństwa obowiązujące w obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego. Kina, teatry, galerie, muzea i inne miejsca festiwalowych spotkań będą bezpieczne, zdezynfekowane i będą czekały z wartościową i bogatą ofertą odpowiednio dostosowanych wydarzeń.

Powrót